pałąk do wózka i fotelika z zabawkami

Akcesoria do wózka i fotelika na spacer oraz w podróż

Pierwsze tygodnie, gdy bobas ciągle śpi szybko miną, a co za tym idzie, konieczny będzie zakup akcesoriów, które zajmą małego człowieka w czasie przemierzania kolejnych kilometrów w wózku lub podczas popołudniowego odpoczynku. Co może się przydać?

Łuk z zabawkami do wózka i fotelika na spacer i w podróż

Gdy dziecko zaczyna nieco lepiej widzieć i przyjemność sprawia mu poznawanie nowych faktur, doskonale sprawdzi się pałąk z zabawkami do wózka. Taki kolorowy gadżet, który można przypiąć do spacerówki lub do budki zajmie małe rączki na jakiś czas.

Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest też to, że zabawki nie da się wyrzucić z wózka, więc unikniemy jej zgubienia. Dobrze, by do takiego łuku przypiętych było kilka różnych akcesoriów.

Gryzaczki, szeleszczące szmatki, misie z ukrytą grzechotką oraz elementy sensoryczne z wypustkami wspaniale wpłyną na rozwój dziecka. W czasie dalszych podróży sprawdzą się także mniejsze zawieszki, które można przymocować do nosidła bądź fotelika samochodowego.

Gadżety wpływające na rozwój

Maluszki nie potrafią jeszcze bawić się klockami ani lalkami, ale potrzebują stymulacji pozwalające na lepszy oraz szybszy rozwój. Skoro pałąk z kolorowymi grzechotkami sprawdza się w wózku, to w domu także zda egzamin.

Taki łuk z zabawkami połączony z wygodną, miękką matą stanie się ulubionym miejscem bobasa. Barwne podłoże oraz elementy wiszące nad główką będą prowokować u kilkumiesięcznego dziecka intensywniejsze ruchy, a także przewracanie się z brzuszka na plecy i na odwrót. Maluch szybko zauważy, że trącanie zabawek i przesuwanie się po macie generuje przyjemne oraz ciekawe dźwięki.

Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest bezpieczeństwo. Tkanina z puchatym wypełnieniem pozwoli uniknąć bolesnych upadków, a owinięte pianką oraz obleczone materiałem pałąki ochronią małą główkę, rączki i nóżki, które nieustannie są w ruchu.

Zabawki dla malucha, tak jak i wszystkie inne gadżety, powinny być nie tylko ładne, ale także praktyczne. Przypinany do wózka łuk z zabawkami czy też mata edukacyjna, poza wspaniałym wyglądem, pozwalają maluszkowi również dobrze się rozwijać, a rodzicom gwarantują kilka minut spokoju na wypicie ciepłej kawy lub herbaty.

Zobacz pałąki z zabawkami do fotelików i wózków: www.tinylove.com/pl_pl/activity-arches