Lipoliza w Krakowie – gdzie?

Zabieg lipolizy laserowej charakteryzuje się bezoperacyjnym i bezinwazyjnym przebiegiem procesu. Jest to metoda całkowicie bezpieczna, jeśli przeprowadzana jest przed odpowiednich do tego zabiegu specjalistów oraz warunkach w pełni sterylnych. Jej efektem jest utrata nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie ciała według naszych preferencji. Lipoliza laserowa jest zabiegiem skutecznym, a przede wszystkim posiadającym wartości pielęgnacyjne dla naszego ciała – jej działanie ma również korzystne właściowości na naszą skórę, odmładza ją i nadaje jędrności.

Zabieg ten przyczynia się do usunięcia zalegającego tłuszczu, który jest ciężki i pracochłonny do usunięcia wyłącznie za pomocą samej diety oraz ćwiczeń. Sam efekt użycia lasera przyczynia się do modelowania oraz ujędrnienia naszej sylwetki – działa to w taki sposób, iż podczas zabiegu światło lasera przyczynia się do wytworzenia ciepła, a co za tym idzie pobudzenia tkanek podskórnych i pobudzenia ich do produkcji kolagenu oraz elastyny, które odpowiedzialne są za jakość oraz starzenie się naszej skóry. Lipoliza laserowa jest świetną opcją dla osób, które poddały się zabiegowi liposukcji, po którym często nasza skóra staje się obwisła i nie wykazuje zbytniej jędrności. Oprócz tej grupy zabieg jest jak najbardziej odpowiednią pozycją dla osób, które od długiego czasu zmagają się z nadmiarem cellulitu i problemem z jędrnością skóry. Trzeba jednak zaznaczyć, że sama lipoliza jest zabiegiem MODELUJĄCYM, a nie odchudzającym, toteż żebyśmy byli w stanie zakwalifikować się do zabiegu musimy nie mieć większych problemów zdrowotnych oraz posiadać masę i wagę ciała oscylującą w okolicach normy. Nadmiar tłuszczu może być usunięty prawie z każdej części ciała, począwszy od ud, ramion, pleców, przez samą twarz – modelowanie jej konturów – aż po samą klatkę piersiową – zabieg popularny u mężczyzn z wykrytą ginekomastią.

Gdzie wykonać lipolizę w Krakowie?

Jeżeli zależy nam na renomonwanym gabinecie medycyny estetycznej warto zapisać się na taki zabieg w Krakowie. Będziemy mieli wtedy pewność, iż przywita nas pełen profesjonalizm i doświadczenie. Lipoliza w Krakowie dostępna jest praktycznie w większości polecanych placówek zajmujących się medycyną kosmetyczną.