Disneylandy Paryż – terapia po leczeniu

Po zabiegach kosmetycznych warto się zregenerować i odpocząć w dobrym miejscu takim jak Disneyland Paryż. Zapraszamy do lektury wrażeń z pobytu w Paryżu od jednego z naszych czytelników.

Wakacyjny czas w Paryżu

Wakacje w pełni, a więc na pewno macie już wybrane miejsce, gdzie w tym roku wraz ze swoimi rodzinami spędzicie wakacje. Wybór jest oczywiście ogromny i nie podlega to żadnym wątpliwościom. Jednakże są też i tacy, którzy takiego wyboru dokonują dopiero na ostatnią chwilę i nadal nie wiedzą gdzie się udać, a czas nagli.

Jeśli nie inaczej jest także i w Twoim przypadku, to polecamy Ci Paryż, choć początkowo może Ci się wydawać, że nie jest to lokalizacji atrakcyjna. O czym zatem trzeba pamiętać, stawiając na Disneyland Paryż?

Na pewno wielu ma świadomość tego, że Paryż to przede wszystkim miasto dla zakochanych. Na pewno jest w tym sporo racji. Jednakże nie możemy też zapomnieć o tym, że Paryż dla dzieci także jest atrakcyjny. Chcecie wiedzieć dlaczego?

Wakacje z dziećmi w Paryżu

Na pewno będąc w Paryżu ze swoimi dziećmi, nie można nie odwiedzić położonego w zasadzie nie w samej stolicy, ale oddalonej od niej o trzydzieści kilometrów Disneylandu. Chyba każdy słyszał o tym parku rozrywki i rzecz jasna nie ma się czemu dziwić, bo jest on naprawdę bardzo popularny, nie tylko pośród mieszkańców Francji i Europy, ale także i świata. Nie da się ukryć, że będzie to także bardzo atrakcyjne miejsce dla wszystkich dzieci. Paryż dla dzieci ma jednak o wiele więcej do zaoferowania.

Poznaj Disneyland

Poza Disneylandem warto jeszcze zobaczyć także i Park Asterixa, który znajduje się w jego pobliżu. To także doskonała forma rozrywki, bo chyba każdy zna przygody tego Gala jak nie z książki to z filmu czy bajki.

Teraz możecie zobaczyć go na własne oczy i wszystkie krainy, które zwiedził. Jak najbardziej nie można zatem koło takiego parku przejść obojętnie. Kto więc powiedział, że Paryż dla dzieci nie jest atrakcyjny? Nic bardziej mylnego. Dzieci nie będą tu narzekać na nudę.

 

Więcej tutaj: Hostel Wrocław